Sponsoring

Deelnemers AB Werkt Trekkertrek Hoogeloon 2018

Programma:

Let op: De sleepwagen voor de Landbouw Klassen kan ik de loop van de middag wijzigen!

Baan: BAAN GEELKlass: A 2,5 ton 4 cilinder
NaamWoonplaatsTrekker
1Bram de GrootUdenhoutMF178
2Danny BraspenningPoppelDavid Br. 996
3Tom MaesWeeldeIH 523
4Hein vd EijndeOirschotFendt 270
5Ward SchoenmakersDiessenIH 633
Baan: BAAN GEELKlass: B 3,0 ton 4 cilinder
NaamWoonplaatsTrekker
1Tom MaesWeeldeIH 523
2Daan SpanjersOirschotFendt 103
3Ward SchoenmakersDiessenIH 633
4Rudie AppelsWeastelbeersMF 188
5Paul OppersOostelbeersFord 5000
6Eric KuijpersDiessenIH 633
7John v DingenenVeldhovenValmet 405
8Christiaan GroenendaalSprang-CapelleIH 824
9Bram de GrootUdenhoutMF 178
10Hielke TerpstraGrijpskerkDeutz 6806
Baan: BAAN WITKlass: C 3,5 ton 4 cilinder
NaamWoonplaatsTrekker
1Arno VermeerLage MierdeIH 743
2Remco WitloxOirschotFendt 743
3John v DingenenVeldhovenValmet 505
4Arno v DoormaalReuselFendt 307
5Irla DarisBergeijkIH 844
6Rein de BrouwerOirschotValmet 505
7Christiaan GroendaalSprang CapelleIH 824
8Wessel SchepersBiest-HoutakkerIH 744
9Rob NordmeijerLoon op ZandIH 744
10Boudewijn dun DraaierCasterenIH 844
11Dieter SchrijversMerks PlasIH 745
12Stefan VingerhoeysDiessenValmet 505
13Johan VingerhoetsDiessenValmet 505
14Gert-Jan PaulyCasterenIH 644
15Peter LuijtenWeeboschIH 844
16Ronny vd VenCasterenFiat 850
17Pita VerdellenGrijpskerkIH 844
18Hielke TerpstraGrijpskerkDeutz 6806
19Gijs v LimptCasterenIH 844
20Martien IntvenRiethovenFENDT 105
Baan: BAAN GEELKlass: D 4,0 ton 6 cilinder zonder turbo
NaamWoonplaatsTrekker
1Jim BeijsensHoogeloonIH 1046
2Teun ClaasenSomereneindJD 3030
3Pirke v BeersVessemFendt 308
4Gion RespenSomereneindFendt 306
5Tim HoffmansSpoordonkCase 745
6Jan WoutersBladelIH 845
7Jan de BrouwerOirschotFendt 308
8Dennis v der SteenBestIH 844
9Tom BraspenningPoppelValmet 805
10Freek vd HuygevoortHoogeloonFendt 308
11Peter LuijtenWeeboschIH 844
12Pita VerdellenGrijpskerkIH 844
13Teun vd PasHoogeloonIH 844
Baan: BAAN ROODKlass: E 4,5 ton
NaamWoonplaatsTrekker
1Jim BeijsensHoogeloonIH 1046
2Bart TheysMeerhoutJD 3040
3Stef VrijsenPoppelIH 1246
4Tijn v RaakHooge-MierdeFendt 306
5John v DingenenVeldhovenValmet 705
6Tim HoffmansSpoordonkCase 745
7Ruud v BaastSpoordonkIH 856
8Pirke v BeersVessemFendt 308
9Jan WoutersBladelIH 845
10Ronald NotenEerselFiat 1300
11Dennis BrugmanBestVolvo BM
12John VermeulenBladelNH 110-90
13Wessel SchepersBiest-HoutakkerIH 844
14Jasper LankhaarSprang-CapelleMF 1080
15Niels v Zelst Sprang-CapelleMF 699
16Ben WillekensLommelFiat 1100
17Ruben CoxLommelIH 1256
18Wil HendriksHoogeloonVolvo 800
Baan: BAAN ROODKlass: F 5,0 ton
NaamWoonplaatsTrekker
1Cees SwaanenDuizelVolvo 800
2Wil HendriksHoogeloonVolvo 800
3Cris v HoofMiddelbeersIH 1046
4Bart VerhagenHoogeloonIH 956
5John VermeulenBladelNH 110-90
6Danny BraspenningPoppelDavid Br. 1690
7Paul OppersMiddelbeersFord 8600
8Bart BraspenningPoppelValtra 8450
9Mark de BrouwerSpoordonkValtra 6400
10Joris IntvenReuselJD 3050
11Stef VrijsenPoppelIH 1246
12Martijn KoxEerselValmet 905
13Jasper LankhaarSprang-CapelleMF 1080
14Gert-Jan ZwartSprang-CapeleIH 1246
15Adriaan PruijssersKaatsheuvelDeutz 8006
16Niels v ZelstSprang-CapelleMF 699
17Frank VermeerCasterenIH 1246
18Ramon DondersHilvarenbeekIH 1246
19Giovannie v HamelsveldDuizelIH 1046
20Stein v ZelstHoogeloonMF 3080
Baan: BAAN ROODKlass: G 5,5 ton
NaamWoonplaatsTrekker
1Hans JacobsOerleIH 1246
2Bart BraspenningPoppelValtra 8450
3Chiel v AvendonkBladelFord 8210
4Ramon DondersHilvarenbeekIH 1246
5Mark de BrouwerSpoordonkValtra 6400
6Luc HoffmansSpoordonkFendt 311
7Jannes vd PasVessemCase 1056
8Nick v der HeijdenMiddelbeersFord 8700
9Jordy BrugmansBestIH 1255
10Thomas EkelhoffVessemZetor 14245
11Kees MaandonksOirschotCase 1056
12Frans KuijpersDiessenIH 1255
13Tessa v OsSprang-CapelleLandini 115
14Gert-Jan ZwartSprang-CapelleIH 1246
15Giovanni v HamelsveldDuizelIH 1046
16Hans SmoldersWesterhovenCase 1056
17Jarne v BaelDesselFendt 614
18Ben WillekensLommelFiat 1100
19Ruben CoxLommelIH 1246
20Freek WilbortsCasterenIH 1056
Baan: BAAN GEELKlass: I 6,5 ton
NaamWoonplaatsTrekker
1Teun KampsOostelbeersJD 6120
2Jack v der SchootOirschotFendt 312
3Chiel v AvendonkBladelFord 8210
4Jurgen MijsVessemFiat 1880
5John GoosPoppelIH 1455
6Soren VloemansWeeldeIH 1455
7Johan SchelleSprang-CapelleCase 1255
8Daan VeroudenOirschotFendt 413
9Luc HoffmansSpoordonkFendt 311
10Dave v HeerebeekOirschotFendt 516
11Jannes vd PasVessemCase 1056
12Dennis BrugmansBestIH 1255
13Marly LoosveldSt. MichielsgestelIH 1455
14Kees MaandonksOirschotCase 1056
15Eric KuijpersDiessenCase 1455
16Arno VermeerLage-MierdeIH 1455
17Rob NordmeijerLoon op ZandFiat 1300
18Jasper ZwartSprang-CapelleCase 1455
19Arno v ZelstWaalwijkMF 2725
20Bram HermansHooge-MierdeJD 6920
21Niels de BackerWeeboschIH 1466
22Gert EyskensKasterleeIH 1455
23Jan BruursGrijpskerkValmet 2005
Baan: BAAN GEELKlass: J 7,5 ton
NaamWoonplaatsTrekker
1Piet SwaanenCasterenFiat 180-90
2Twan LavrijsenReuselVolvo 814
3Rinaldo vd BiggelaarVessemJD 6155
4Cris VerheyeMerksplasFiat 1880
5Gert-Jan HereijgersMerksplasValmet 8550
6Corn SpieringsSprang-CapelleMF 3690
7Martijn v ZeelandAstenFort tw 25
8Teun ClaasenSomereneindFord tw 20
9Jeroen MaesWeeldeJD 4050
10Maarten OppersOirschotFord 8630
11Daan Verouden OirschotFendt 413
12Dave v HeerebeekOirschotFendt 516
13Gert vd LooijCasterenValtra 8950
14Dennis HoeksBladelVolvo 814
15Lennert v BaelDesselFendt 614
16Jef FoetsOlmenFiat 180/190
17Tom GeuensBalenJD 4240
18Jan BruursGrijpskerkValmet 2005
19Sjors de GraafEsbeekFendt 614
20Martijn HooyenLage-MierdeFendt 714
21Joost RoothansBorkel en SchaftFiat 180-90
22Maud MichielsNeterselJD 6920
23Luuk vd VenLage-MierdeJD 6920 S
Baan: BAAN ROODKlass: K 8,5 ton gemengd, trekhaakhoogte 60 cm
NaamWoonplaatsTrekker
1Piet SwaanenCasterenFiat 180-90
2Bas MelotteLuyksgestelVovlo 814
3Willem WoutersReuselVolvo 2654
4Senna NuytsMerksplasValtra 191
5Kris VerheyenMerksplasFiat 1880
6Tessa v OsSprang-CapelleMF 3690
7Bjorn ClementGastelFord tw 15
8Rick v MeijlGastelNH.T
9Robin SnelsRavelsFord 8830
10Jeroen MaesWeeldeJD 4050
11Maarten OppersOirschotFord 8630
12Bjorn ClementGastelFord tw 15
13Senna NuytsMerksplasValtra 8550
14Jef FoetsOlmenFiat 180/90
15Tom GeuensBalenJD 4240
16Jonas BleysLommelClaas Arion 640
17Koen WillekensBalenSteyr 6195
Baan: BAAN GEELKlass: L 9,5 ton trekhaakhoogte 60 cm
NaamWoonplaatsTrekker
1Tijn v RaakHooge-MierdeNH t7 235
2Rik LammersBudelFendt 824
3Maike VermeulenBladelNH 8870
4Robin SnelsRavelsFord 8830
5Frans de KroonSpoordonkFendt 926
6Geert WitloxOirschotJD 4755
7Daan MeulenbroeksHooge-MierdeCase 1455
8Ivo v BaelDesselFendt 818
9Nico VerheijenMerksplasFiat 1300
10Frank DalderopBorkel enSchaftJD 6251
11Frits v LeeuwenBergeijkNH t 7220
12Maurice v RaakArendonkNH t 7235
13Gijs JansenReuselNH t 7270
14Gert EyskensKasterleeIH 1455
15Rob DirkxReuselCase Puma
16Ben LammersBudelJD 7810
Baan: BAAN GEELKlass: N 11,0 ton trekhaakhoogte 60 cm
NaamWoonplaatsTrekker
1Gerard LamersMiddelbeersCase 7140
2Stan JansenHooge-MierdeNHt 7235
3Wouter HoeksBergeijkFendt 930
4John VermeulenBladelNH 8870
5Nico TielemansWeeldeJD 4755
6Frans de KroonSpoordonkFendt 926
7Geert WitloxOirschotJD 4755
8Rick LaarakkerReuselFendt 926
9Henri MachielsenBiest-HoutakkerAgco dt 265
Baan: BAAN ROODKlass: O 17 ton trekhaak 60 cm
NaamWoonplaatsTrekker
1Erwin CremersBergeijkFendt 930
2Oscar vd WielLommelXerion 3300
3Jimmy WeytjensBreeCase Magnum
4Rick v RooijBergeijkJD 8320
5Gunter de WitNeerpeltJD 8245
Baan: BAAN WITKlass: P 4,5 ton boeresport
NaamWoonplaatsTrekker
1Nick v KekenHapertIH 1246
2Wim vd LochtMerksplasIH 1246
3Frank v NeervenHelmondVolvo 810
4Nick JanssensZoerselIH 1246
5Bram WoutersHulselFord Major
6Lennert v BaelDesselVolvo 650
7Ivo v BaelDesselVolvo 810
8Rob DirkxResuelIH 1246
9Hein SmoldersReuselFendt 611
10Bart VerhagenHoogeloonIH 1055
11Carlo v DoornMiddelbeersValmet 705
12Piet SwaanenHoogeloonIH 1246
Baan: BAAN WITKlass: Q 5,0 ton boeresport
NaamWoonplaatsTrekker
1Nick v DeurenZoerselValmet 8400
2Johan v KollenburgSpoordonkFarmall 1066
3Ruud v BaastSpoordonkIH 1455
4Adrie OppersMiddelbeersFord 9600
5Hein SmoldersReuselFendt 611
6Nick JanssensZoerselIH 1246
7Bram WoutersHulselFord Major
Baan: BAAN WITKlass: R 6,0 ton boeresport
NaamWoonplaatsTrekker
1Kurt KoxMerksplasValtra 8750
2Nick v DeurenZoerselValmet 8400
3Johan v KollenburgSpoordonkFarmall 1066
4Ruud v BaastSpoordonkIH 1455
5Robert v VleutenBestCase 1255
6Adrie OppersMiddelbeersFord 9600
7John VermeulenBladelFiat 1300 dt
8Adrie OppersMiddelbeers Ford 9600
Baan: BAAN WITKlass: S 6,5 ton boeresport
NaamWoonplaatsTrekker
1John VermeulenBladelFiat 1300
2Robert vd VleutenBestCase 1255
3Kurt KoxMerksplasVaktra 8750
4Ronnie vd VenCasterenFiat 1300
Baan: BAAN ROODKlass: W 7,5 ton Cormick/Case
NaamWoonplaatsTrekker
1Anke GeertsHoogeloonCase mx 150
2Matthijs HeijmansDussenCase 1455
3John GoosPoppelIH 1455
4Soren VloemansWeeldeIH 1455
5Ilse vd VleutenBestCase 1455
6Chadia WeynsZoerselCase 1455
7Johan SchelleSprang-CapelleCase 1255
8Nicky LoosveldSt. MichielsgestelIH 1455
9Eric KuijpersDiessenCase 1455
10Niels VissersAlphenIH 1455
11Jasper ZwartSprang-KapelleCase 1455
12Dieter VostersPoppelCase 1455
Baan: BAAN ROODKlass: Z 8,5 ton Case/Fendt
NaamWoonplaatsTrekker
1Sjors de GraafEsbeekFendt 614
2Anke GeertsHoogeloonCase MX 150
3Mathijs HeijmansDussenCase 1455
4L VerhoevenGastelFendt 828
5Tim vd MeijdenSpoordonkFendt 820
6Cedric JanssensZoerselCase 1455
7Daan MeulenbroeksHooge-MierdeCase 1455
8Lennert v BaelDesselFendt 614
9Ivo v BaelDesselFendt 818
10Bas JaspersGastelFendt 820
11Niels VisserAlphenIH 1455
Baan: BAAN WITKlass: Hypro-sport 2,5 ton
NaamWoonplaatsTrekker
1Richard de VriesRijkevorselCase IH 845 xl
2Twan BergmansBergeijkCase IH 1494
3Bart WeteringsLage-ZwaluweFord 7000
4Ralf RaatsAchtmaalIH 845
5Pieter TundersSchijfJD 2130
6Alex v MeerWernhoutValmet 6400
7Krisjan JochemsWernhoutValtra 705
8Wesly de WithHagesteinMF 6265
Baan: BAAN WITKlass: Hypro-sport 3,5 ton
NaamWoonplaatsTrekker
1Niels vd SandeNuenenFiat 850
2Cor ZandbergenKlundertFord 7610 s
3Stef vd LochtWuustwezelDeutz dx 85
4Jos vd ZandenDeurneBelaris 940
Baan: BAAN WITKlass: Hypro-sport 4,5 ton
NaamWoonplaatsTrekker
1Jeroen v DisMiddelharnisFord 9600
2Piet ArensmanStad a 't HaringingJD 4450
3Erik & LarsWouwVolvo bm 810
4Hans KesterIJselsteinFord 9600
5Joop SwagemakersDinteloordFord 9600
6Luc RooversEtten-LeurIH 1455
7Kees v SchaikIJselsteinFord 9000
8Gerard PijckeOssendrechtIH 1246
9Leander ZandbergenKlundertFord 9600
10Ronny HendrikxSomerenValmet 2105
Baan: BAAN WITKlass: Mega-sport 2,7 ton
NaamWoonplaatsTrekker
1Remie RaeymakersRoosendaalDeutz 6806
2Gerwin JongmansNoordhoekCase mxm 110
3Arjan v RietHoevenBH ts 110
4Tomas BraspenningKlein ZundertCase Maxxum 110
Baan: BAAN WITKlass: Mega-sport 3,6 ton
NaamWoonplaatsTrekker
1Eddy JanssensZoerselFendt 515c
2Tonnie MoerlandSint PhilipslandJD 4020
3Manu vd BergEssen (B)Volvo bm 810
4Gebr. de HondOud-VossemeerFord tw 20
5Robert v DijkLelystadFord Super Major
6Joeri DamsZundertVovlo bm 810
7Gebr. v SchaikIJselsteinFord 9000
8DaniƩl GodrieSprundelVolvo bm t 2650
9Gerard HopmansWouwIH 1066
10Bart BotermansHalsterenIH 1066
Baan: BAAN WITKlass: demo 3,5 ton
NaamWoonplaatsTrekker
1Jeroen v HakBestFreigtliner
2Jeroen v HakBestFast Farmer
3Dirk PersoonsBestThe Wizzard
4Henri v AvendonkBladelReal Red
Baan: BAAN WITKlass: Demo Specials
NaamWoonplaatsTrekker
1Wim vd Heijning j.Continental V 12Jerommeke 4
2Wim vd Heijning sr.Continental V 12Jerommke 5
3Ronnie ToonenRR GriffonRed Lady
4Wim JansenContinental V 12Bloody Mary
5Johan v DijkDAF 11.60Black Danger
Baan: BAAN WITKlass: Trucks 9,5 Ton
NaamWoonplaatsTrekker
1Renault MagnumNijnselBlack Widow
2KenworthNijnselEmpty Wallet
3Floris OngenaMANRed Madness
4Glen GeuensVolvoCrazy Grey Power
5Thijs v MeleScaniaTeam v Mele
6Jan de MunchVolvoTweety